01

Gümrüklü Antrepo Hizmetleri

MIDLOG'un müşterileri adına sunduğu başka bir hizmet, yüklerinizi özenli, dikkatli ve titiz bir şekilde depolama imkanıdır. Bu hizmet, yurt dışına sevkiyat öncesi veya kargolarınızın alıcılarına teslimi öncesinde sağlanır ve uzman ve deneyimli personel denetiminde boşaltma işlemleri gerçekleştirilir.

Nootdorp, NL'deki depomuz, 2023 yılında yeni olarak inşa edilmiş olup 1200 m2 kapasiteye sahiptir. B2B ve B2C sektörlerinde farklı sektörlere özel çözümler sunmaktayız.

1

Genel Yük Depolama 

2

Yüksek Değerli Eşya Depolama

3

Özel Nitelikli Yük Depolama

4

B2C Sipariş İşleme

5

B2B Sipariş İşleme 

6

Çapraz Yükleme Hizmetleri 

7

Gümrüklü Depolama

8

NCTS ve Spedisyona Özel Hizmetler 

Geçici Depolama Hizmetleri

Bu hizmet "transit depolama" olarak bilinir ve araçların durduğu, yaklaştığı veya konuşlandığı yerlerde geçici depolama çözümleri sağlar. Bu hizmetin amacı, malları dış etkenlerden ve müdahalelerden korumak için depolama tesisleri sağlayarak sağlamaktır.

Depolama Hizmetleri

Depo, malzemelerin gümrük gözetimi altına alınması için kurulan yerlere verilen isimdir ve kurulumu için aranan koşullar ve nitelikler yönetmelik tarafından belirlenir. Ayrıca, depolar gümrük mevzuatına uygun olarak yerleştirildiği sürece malların sınırsız süre kalabileceği ve malların depoda kaldığı süre boyunca vergi ödenmeyeceği gümrük düzenlemesi ile ilgilidir.

© Copyright 2023 MiDLOG  - All Rights Reserved